BMI váš pomocník a rádce

Není už snadnější způsob, jak zjistit, zda se vaše váha pohybuje stále ještě v normálu. Jak? Navštivte na webu naši BMI kalkulačka Bmikalkulačka.cz kalkulačku, která vám naprosto bez další vaší námahy vypočte Body Mass Index.

Proč zrovna Body Mass Index a co toto sousloví znamená? Dnes ho zná už téměř každý, kdo kdy přišel do zkušenosti s hubnutím či udržováním zdravého životního stylu. Ale jako vše – není to „jen“ o tom, jaké máte BMI, ale mělo by být jakýmsi vodítkem k tomu, abyste měli optimální pohled na vaše zdraví a na to, jak žijete, jak se stravujete a hýbete.

kalkulačka výpočet

Na kalkulátoru zadáte vaše pohlaví ŽENA/MUŽ, vaši hmotnost (neubírejte si ani gram, zdatně opište to, co uvádí vaše osobní váha). Dalším atributem k výpočtu je vaše výška v centimetrech a rok narození a pak již jen čekejte na výsledek. Je tu v cuku letu.

Nedivte se, že kalkulačka začíná na třiceti kilogramech – dovede spočítat i podváhu …

Kalkulátor vám vypočte vaše BMI a ihned sdělí, zda máte ideální (zdravou) váhu anebo nadváhu či obezitu a vyhodnotí optimální dietní program, který vám navrhne a vy ho buď můžete využít. Anebo můžete využít služeb odborného nutričního specialisty a vás problém s nadváhou řešit s ním.

hubnutí strava

Vaše aktuální nově vypočtené BMI si můžete i uložit do grafu, stačí se jen zaregistrovat a pak již jen sledujete vývoj grafu za další týdny a měsíce. Založení účtu je zcela zdarma a díky němu máte i rychlý přístup ke slevám na dietní produkty a můžete se těšit na uživatelsky velmi příjemné a vylepšené funkce. Nutriční terapeut vám poradí, jak zhubnout, naplánuje s vámi cestu za zlepšováním vaší kondičky, vysvětlí fáze diety a zodpoví na všechny vaše dotazy.

Není vám něco jasné? Ptejte se!

Neváhejte a podívejte se pravdě do očí. Neodkládejte už nic na zítřek, tak problém s nadváhou nevyřešíte. Jestliže máte ale už i zdravotní problémy, je vhodné je konzultovat s vaším lékařem nebo diabetologem.