Dáte si erotickou masáž?

Lidé by si měli život všemožně zpříjemňovat. Protože naše pozemská pouť není jenom od toho, aby se člověk staral o přežití, aby se pachtil za existenčními jistotami a vše podřídil úmyslu hromadit majetek, který mu nabízí pouhou funkčnost. Lidé musí nejenom žít, lidé by měli žít spokojeně. A mezi to, co lidem žití zpříjemňuje, patří samozřejmě i erotika. I tu potřebujeme, abychom se cítili dobře, ani ta nesmí chybět, protože by nám určitě scházela.

Jenže jak všichni víme, není nejednou zase až tak snadné najít si z tohoto úhlu pohledu dokonalou partnerku, ba může být problém sehnat si i partnerku jakoukoliv. A pak to není s erotikou třeba ani zdaleka tak dokonalé, jak by si to člověk přál.

ženský akt

A co když si chce člověk užít, jenže nemá s kým? Jistě, lze to vyřešit i svépomocí, ale to přece jenom není ideální řešení, není to zase až tak docela ono. Ženská ruka (a nejen ruka) tu přece jenom schází.

A kde se tedy vyžít s nějakou partnerkou, která není naše, ale po omezenou dobu naše být může? Pokud nám dělá dobře erotická masáž, určitě bychom neměli pohrdnout využitím nabídky tohoto masážního salonu. Jistě, nejde tu o placený sex, o organizovanou prostituci, ale i taková erotická masáž prospěje. A to určitě více, než žadonit u manželky či družky, která na to zrovna není, nebo než oslovovat někde cizí děvčata s tím, zda by náhodou neměla řekněme hodinku čas, protože bychom po nich chtěli… Dokážete si to představit, že?

žena ve sprše

Do takového masážního salonu stačí zajít a přijdeme si v podobě erotické masáže a sprchy s nahou masérkou nebo masérkou jen ve spodním prádle zaručeně na své. Bez rizika, že tu něco chytíme, bez rizika, že by tu hrozila kriminalita, jež se nabaluje na prostituci.

Tady jde jen o choulostivou službu v rámci relativní slušnosti. A když už tu ta možnost je, proč ji nevyužít, nemáme-li doma k dispozici to, oč bychom stáli?