Řešení je na dosah

Zařizovali jste byt, který jste získali v dědictví. Nejdříve byla potřeba půjčka na rekonstrukci koupelny. Později bylo třeba půjčit si na nové spotřebiče do kuchyně a následně bylo třeba byt vybavit nábytkem. Několik drobných půjček a na každou z nich splácíte měsíčně pár set korun, nebo i pár tisíc. Co se vám dříve nezdálo jako problém, vám najednou činí velké potíže. Vaše rodina se totiž radostně rozrostla a to znamená nejen snížení vašeho příjmu, ale především vyšší výdaje, jelikož je najednou třeba každý měsíc nakoupit celou řadu nezbytných potřeb.

peněženka

Nečekejte, až vám přijde první upomínka
Situaci je třeba řešit co nejdříve, ve chvíli, kdy máte pocit, že je váš rodinný rozpočet napjatý a že vám nezbývá dostatečná hotovost na běžné nákupy. Máte velké štěstí, protože situace na finančních trzích je velmi příznivá a můžete řešit konsolidaci vašich nevýhodných úvěrů. Co tento termín přesně znamená? Zaplatíte menší, dříve sjednané půjčky jedním novým úvěrem. A proč by to mělo být výhodné? U nové úvěrové smlouvy si můžete dohodnout nové podmínky splácení. Zejména delší dobu splatnosti. Delší doba splatnosti je zárukou pro nižší měsíční splátku. Nadále budete platit jen jednu půjčku, za velmi výhodných úrokových sazeb. Nebankovní hypotéky https://www.nebankovni-hypoteky-uvery.cz/refinancovani-hypoteky-konsolidace-pujcek-uveru/ jsou řešením pro každého, kdo potřebuje pomoci v tíživé finanční situaci.

hypotéka

Ke každému klientovi je přistupováno individuálně, s nejvyšší péčí a pozorností. Máte možnost si nechat zpracovat bezplatně kalkulaci a získat konkrétní informace o možnostech výše vašeho úvěru. Samozřejmostí je, že vám nebudou účtovány žádné poplatky předem a že informace, které nám sdělíte, jsou přísně důvěrné. Už jste vyplnili kontaktní formulář? Není proč otálet!

Publikováno v Web