Uveďte svůj život do rovnováhy

Ze všech stran na nás působí vnější vlivy, které nás nějakým způsobem ovlivňují. A to oběma směry. Kladným i pozitivním. Nesmíte se nechat ovlivnit hlavně těmi negativními vlivy, jinak propadnete černým myšlenkám. A to se potom pěkně rychle můžete dostat do svízelné situace, kdy začne trpět nejen Vaše mysl a duše, ale i Vaše tělo. Pociťujete-li, že pozitivní energie ve Vašem životě pokulhává, pořiďte si ochranu. Přívěsek stříbrný pentagram bude pro Vás ten nejvhodnější.pentagram

Magická síla pentagramuje známa už mnoho let před naším letopočtem. Pentagram byl a dosud je symbolem rovnováhy. A to nejen v našich myslích, ale i v přírodě, nebo mezi Bohy.

V dobách dávno minulých si lidé pravidelný pětiúhelník malovali na prahy svých domovů, nebo na postele, protože věřili, že je ochrání před démony, nebo jinými zlými silami.

Pokud se i Vy rozhodnetenosit stříbrný pentagram na šíji, jako přívěsek,
· můžete očekávat nastolení rovnováhy duše i těla,
· můžete očekávat ochranu před negativní energií,
· můžete dospět k poznání,
· můžete konečně vést život v harmonii.

Ukažte na člověka, který by toto všechno nechtěl. Takový snad ani neexistuje.žena

Můžete se při čtení těchto slovblahosklonně a soucitně usmívat, protože v jeho magickou sílu nevěříte. Ale, jak je tedy možné, že tak dlouho přetrval, jako ochranný symbol. Dokonce přečkal i poměrně vytrvalý vliv křesťanství, které potřebovalo prosadit symboly své. Není snad něco pravdy na pořekadlu, že na každém šprochu, pravdy trochu?

Víte, ono, záleží na tom, jakou cestou se vydáte, abyste dosáhli harmonie a štěstí. Abyste se dostali k poznání, které je zatím zaslepeno materiálním způsobem života dnešních dnů. Nemusíte věřit v Boha, můžete být zatvrzelý a neústupný ateista, a přesto můžete sami na sobě vyzkoušet magickou moc stříbrného pentagramu, který je pro Vás přichystán. Stačí jen věřit v něj. Aniž byste musel cokoliv a komukoliv vysvětlovat. Není nad vlastní zkušenost!