Co je to Senior taxi?

Už jste někdy jeli taxíkem? Asi ano. Ten vás sveze vždy a všude, kam si jen budete přát, i v kteroukoliv denní či noční hodinu. Ovšem služba Senior taxi slouží především starším osobám, kterým pomáhá v jejich životě ve chvílích, kdy se potřebují dopravit k lékaři, na poštu či do obchodu. Senioři si tyto služby velmi chválí, a tak se ve velkém rozmáhají po celé naší republice.
označení taxi
Velký cíl – usnadnit život
Senior taxi je přepravní společnost, která zajišťuje přepravní služby starším osobám po celé České republice. Senioři mnohdy již nemají sílu a energii řídit vlastní automobil, a jejich rodiny či blízcí přátelé právě nemají čas a možnost pomoci jim, a tak ve chvílích, kdy se nutně potřebují dostat například do nemocnice, mohou využít služeb Senior taxi. Starší občané si své taxi velmi pochvalují a povděkem ho přijímají, neboť jim velmi usnadňuje jejich život.

Ne každý si totiž ve vysokém věku může pochvalovat, že mu to šlape jako za mládí. Starší lidé mnohdy nemohou chodit, nebo se pohybují jen s velkými obtížemi, a tak už jen cesta na autobusovou zastávku je pro ně nepřekonatelná. Proto s radostí přivítají, že si mohou zavolat o pomoc. Senior taxi zajistí, že jim auto přijede až k nim před dům, a vysadí je v cílovém místě, takže je nečeká žádná dlouhá cesta pěšky.

Jak Senior taxi funguje?
·         Senioři si taxi telefonicky dopředu objednají.
·         Zákazníci jsou poté podle objednávek nabíráni do auta.
·         Přepravovaní senioři službu zaplatí přímo ve vozidle.
·         Řidič seniorům pomáhá s nástupem i výstupem, a nakládá chodítka či invalidní vozíky.
zastávka pro taxi
Ti, kteří by jinak měli velký problém dopravit se k lékaři, na úřad, nákup či na hřbitov, si Senior taxi velmi pochvalují. Tyto speciální taxíky jim denně prokážou velkou službu. Nejen pro starší občany, ale také pro handicapované osoby to znamená větší svobodu v pohybu. Za dostupnou cenu je Senior taxi dopraví tam, kam potřebují.

Publikováno v Nezařazené