Nejkrásnější slavní muži

Nejkrásnější slavní muži

 Mnoho slavných mužů je známých nejen svým talentem, ale i svým šarmem. Každý rok jsou ve světě slavných vybraní a ocenění ti nejkrásnější slavní muži světa. 

 Jako první dostal ocenění Nejvíc sexy muž Mel Gibson v roce 1985. Mel Gibson je známý nejen jako herec, ale i režisér, producent a scenárista. Známý je z filmů Statečné srdce, série Smrtonosná zbraň nebo z filmu Po čem ženy touží. 

photographer-g1fcb32e5f_640

 Jedním z dalších oceněných krasavců se, roku 1990, stal představitel Ethana Hunta, ze série Mission Impossible, Tom Cruise.

 Známý krasavec Brad Pitt získal své ocenění v roce 1995. K jeho nejznámějším filmům patří Sedm let v Tibetu, kde ztvárnil rakouského horolezce Heinricha Harrera. 

 George Clooney získal toto ocenění roku 1997. Známý je třeba ze seriálu Pohotovost nebo jako představitel hlavní role ve snímku Batman a Robin. 

 I známý bouřlivák Johnny Depp, oblíbený třeba v roli Jacka Sparrow z filmu Piráti z Karibiku, byl oceněn jako Nejvíc sexy muž. Stalo se tak v roce 2003.

 O rok později byl vybrán další představitel pirátské série, Orlando Bloom.  

 Oblíbený herec Robert Pattinson, známý ze série Twilight sága nebo jako Cedrik Diggory z čarodějnické série Harry Potter, získal své ocenění v roce 2009.

 Ekologický aktivista Ian Somerhalder, který získal popularitu především rolí Damona Salvatore v seriálu Upíří deníky, získal ocenění v roce 2012.

 190cm vysoký australan Chris Hemsworth, představitel Thora ve stejnojmenném filmu, získal své ocenění v roce 2014.

 Mezi oceněné fešáky se řadí i sportovci. Jedním z nich se stal, v roce 2015, slavný fotbalista David Beckham

football-g2ed95e6c0_640

 Roku 2020 byl, jako Nejvíc sexy muž roku, vyhlášen Paul Wesley, který ztvárnil druhého upírského bratra v seriálu Upíří deníky, Stefana. Je známý jako velký ochránce zvířat. 

 Je z podivem, že hvězdy jako Leonardo DiCaprio, Ricky Martin nebo Will Smith zatím svá ocenění nezískali. Určitě ale nemají důvod se kvůli tomu trápit. I bez ocenění mají dlouhou řadu svých fanynek, které si samy vyberou, který z umělců je pro ně nejvíc sexy.