Nevšiml si Váš muž vašeho nového vzhledu?

Jestliže jsou věci, které rozhodně nesmíme mít mužům za zlé, pak je to to, když si nevšimnou změny naší vizáže. Bohužel mnoho mužů si nevšimne a to i přesto, že by to danou ženu velmi potěšilo.

Pokud vašemu muži neřeknete, že jdete ke kadeřníkovi a uděláte nějakou velkou změnu, je možné, že si toho váš muž všimne. Pokud se ale bude jednat o změnu menší, jako je například zastřihnutí konečků a to bez toho, aniž byste si nechala udělat například novou barvu, je možné, že si něčeho takového váš muž nevšimne.

Pokud bude ale někdo, kdo si toho rozhodně všimne, pak jsou to vaše kamarádky. Ženy prostě vnímají mnohem více než muži.

učesaná žena

Je mnoho žen, kterým vyloženě vadí, že si na nich muž ničeho nevšiml. Můžete na něco takového vašeho muže upozornit, ale ve výsledku to bude zbytečné, protože si toho jistě příště opět nevšimne.

Bohužel muži celou řadu detailů vůbec nevnímají a to i přesto, že by si to ženy přály. Jsou ženy, které se schválně kvůli svému muži snaží být co nejkrásnější, ale ve výsledku je to k ničemu, protože si toho daný muž ani nevšimne nebo jeho pozornost odvede něco jiného.

fotka muže

S muži to v tomhle nebývá jednoduché a je potřeba se s tím smířit. Bohužel ne všichni jsou tak vnímaví, jak bychom si přáli.

Samozřejmě existují výjimky, ale těmi výjimkami bývají zejména muži, kteří mají o danou ženu zájem nebo se jim prostě líbí. Ti si rozhodně něčeho nového na vás všimnou a to ať už jsou to nové náušnice nebo nový náramek. Pokud byste si s daným mužem ale začala, za čas zjistíte, že daný muž již není tak všímavý, jako býval.

Pokud má člověk o druhého zájem, je jasné, že si daného člověk nastuduje, co nejvíce to jen jde, aby mohl dělat dojem v případě, že si na sebe člověk vezme něco nového nebo si nechá udělat nové vlasy apod.

Bohužel je možné, že se s něčím takovým setká každý z nás a to i přesto, že z něčeho takového nemáme radost.