Pro automobil jen to nejlepší

Pravidelná výměna motorového oleje by měla být naprosto běžným zásahem do automobilu. Někdo dokáže vyměnit mazivo v motoru zcela svépomocí, někdo se s těmito záležitostmi obrací na odborníky v autoservisech. Faktem však zůstává, že výběr motorového maziva je vždy záležitosti provozovatele konkrétního vozidla, nikoliv servisu. Právě proto byste měli vědět, co by mohlo být pro váš automobil vhodné. V současnosti můžete vybírat z mnoha zajímavých značek, a proto se můžete v této rozsáhlé nabídce jednoduše ztratit. Pokud však chcete vsadit na osvědčenou kvalitu, pak byste se neměli bát zainvestovat do olejů Total.


Efektivní mazání je základ nízké spotřeby

Automobil je složitý stroj, který vyžaduje, aby veškeré jeho funkční části byly mazány. Bez kvalitního maziva to rozhodně nejde, a v motoru už vůbec ne. Pokud motoru dodáte kvalitním mazivo, můžete očekávat nejenom klidný chod motoru, ale také snížení jeho spotřeby či další zajímavé vlastnosti. To je přesně ten důvod, proč byste se neměli obávat zainvestovat do motorového oleje i větší částky. Zvláště pro moderní automobily se to vyplatí, neboť provoz těchto automobilů může být velmi levný právě tehdy, když nic nepodceníte.

Stačí vybrat vhodný typ

Určitě chcete pro svůj automobil jen to nejlepší. V současné době můžete zainvestovat do mnoha různých typů motorových maziv. Nejlepší bude, když si zjistíte, jaký typ motorového oleje vaše vozidlo potřebuje a dle toho si následně vyberete. Jednotlivé typy olejů jsou od sebe odlišeny viskozitou, která je následně ovlivňována těmito vlivy:


Teplotou provozem motoru (mínusové nebo standardní teploty)
Rychlostmi motoru (nízko a vysokootáčkové motory)
Jeho zatížením

Motorový maziva značky Total jsou skvělou volbou v každém případě. Nabízí osvědčenou kvalitu za nepříliš vysoké ceny, a to jak pro starší, tak pro novější vozidla.