Sladký domov

Říká vám něco teplo domova? Tak to je to o čem chci právě teď mluvit. Myslím, že já jsem byla vždycky takový ten typický domácí typ, kdy mě moc nelákalo chodit někam ven a bavit se. Samozřejmě, že jsem taky šla někdy ven s kamarádkami, ale byla jsem vždycky rychle brzo doma. A protože jsem domácí typ, tak mě taky hodně bavilo vařit. Doma jsem byla jako v sedmém nebi. Nebavilo mě lítat venku s kamarádkami a přáteli, ale raději jsem byla pěkně doma v teple a vařila jsem rodině jenom samé dobroty a oni si mě za to jistě moc vážili. A taky to u mě doma takhle pěkně vypadalo. Domov můj sladký domov. Přesně takhle bych mohla definovat svůj byt. Domov beru jako něco velmi důležitého, kde se schází rodina a kde si můžu taky hezký popovídat.

Děti si zaslouží domov.

Vždyť domov je tak velmi důležitý, že ani nevím co bych bez domova dělala. Bohužel jsou i lidé, kteří jsou bez domova. Jsou to bohužel bezdomovci a je mi jich velmi líto.  A protože mám ráda kvalitu a pěkný domov, tak jsem si řekla, že vždycky budu dávat na to, aby můj domov byl jako ráj. Moje rodina je takto ráda, že mám nejraději, když je můj domov v pořádku a taky moc ráda vařím. A můj domov je plný lásky a štěstí. A jak to máte vy se svým domovem? Staráte se o svůj domov nebo raději na to kašlete nebo to necháváte všechno ladem? Myslím, každý má svůj názor na svůj domov a taky to tak u něj vypadá. Podle mého názoru by měly mít hlavně děti pěkný domov, protože si zaslouží jenom to nejlepší.

Můj dům, můj hrad.

Podle mého názoru jsou děti hlavně tím důvodem, aby byl domov pro všechny děti jenom ten nejlepší a největší. Myslím, že naše děti si zaslouží stejnou lásku a péči, jako ostatní děti. A taky senioři mají rádi, když mohou sdílet domov se svými nejbližšími. A já se jim nedivím. Nikdo nechce být doma sám a chce mít svůj domov ten nejlepší a nejkrásnější.