Stahování videí nikdy nebylo snazší

Neexistuje nikdo, kdo by jednou nezahlédl ve svém Facebookovém feedu nějaké dobré video a neřekl si: „Kéž bych tak mohl tohle video uložit.“ Samozřejmě, samotná platforma umožňuje ukládat si příspěvky a podobně, jenomže to je všechno závislé na tom, jestli takové příspěvky budou i v budoucnosti přístupné. Může se totiž stát, že je tvůrce smaže nebo se nějakým nedopatřením smažou. Zkrátka je to to nenestabilnější prostředí, kde byste si měli něco ukládat. Internet se neustále mění a stejně tak vypadá i jeho obsah – neustále se proměňuje, mizí a zase se vynořuje v nových formách. Je jen na nás, jak moc chceme, aby daný obsah zůstal. Například si vytváříme vlastní seznam videí, která nás baví a které bychom chtěli vidět znovu? Určitě se vám taky často stává, že občas zhlédnete video klidně několikrát do roka, protože vás prostě baví a to je dobře.

social-3408791_640

Ukládat si videa není vůbec nic složitého. Nejsnadnější je stáhnout je do počítače, abyste je mohli mít uložené někde, kde to na internetu nezávisí. Samozřejmě si je potom můžete poslat kamkoliv, třeba na jiné zařízení nebo i na jiný nosič, abyste je tak mohli uchovat co nejdéle.

social-media-1795578_640

Stáhnout si video není vůbec složité. Facebook Video downloader je velice jednoduchý k použití, dokáže ho použít i naprostý začátečník. Nepotřebujete žádné extra znalosti ani nebudete muset sledovat hodiny nějakého složitého návodu. Stačí si jen najít URL adresu videa či čehokoliv, co chcete stáhnout z Facebooku, zkopírovat danou adresu do kolonky na naší webové stránce a poté jen zvolit formát, ve kterém chcete, aby se daný obsah uložil. Pokud by vás ani tohle nepřesvědčilo, tak pak už jen stačí kliknout na modrý odkaz a přesvědčit se sami.

Vždycky navíc můžete využít další služby jako je například stahování videí z ostatních platforem a webových stránek, takže se nemusíte bát, že bychom se soustředili jenom na jeden zdroj. Vy si určujete, odkud budete chtít obsah stahovat.