Luxusní dovolená na Sardinii

Existuje mnoho destinací, můžete se rozhodnout pro jih v oblasti Cagliari, pro Galluru a Costu Smeraldu, pro Costu Rei s výhledem na Tyrhénské moře nebo se vydat na západ kde je Costa Verde, Sinis a Algherský záliv.

Na Sardinii na vás čeká skutečně velkolepá luxusní dovolená https://www.onlinechlap.cz/zabava-a-luxus/ s kompletními službami. Jakmile si vyberete hotel, letovisko nebo vesnici, kde budete bydlet, nebudete se muset o nic starat. Nebudete muset hledat restauraci, kde si můžete dát jídlo nebo si dokonce na pláži rezervovat lehátka a slunečníky, protože vše si zaplatíte předem a výhodně. Jedinou vaší povinností bude užívat si slunce, moře a sardinskou krajinu.

sardinie

Výhoda all inclusive dovolené na Sardinii

Často se říká, že dovolená na ostrově je drahá, ale s dovolenou all inclusive se budete chránit před spekulacemi hoteliérů a restauratérů.

Nejlepších destinace na Sardinii pro dovolenou all inclusive

Na Sardinii je opravdu mnoho míst, která na vás čekají, abyste strávili nádherný pobyt.

sardinie1

Dovolená v malé Barceloně

Alghero, nazývané také Barcelloneta, protože se zde hovoří katalánským jazykem, je klenotem na Riviéře del Corallo v severozápadní části ostrova. Město má výhled na záliv a nabízí pláže s jemným pískem uzavřené mezi skalnatými hřebeny. A pokud se po moři a slunci chcete věnovat objevování města a jeho okolí, jsou zde starobylé kostely, mnoho strážních věží a nedaleko odtud i vesničky a přírodní park Porto Conté.

Santa Margherita di Pula, symbolické město jižní Sardinie

Nedaleko Cagliari je Santa Margherita se svými dlouhými plážemi, které jsou ideálním místem pro dovolenou s dětmi. Moře je zde mělké, a tak průhledné, že můžete vidět plavat ryby. V borových lesích najdete osvěžení v nejteplejších dnech, nebo můžete podniknout procházky, které vás dovedou k prozkoumání nedaleké laguny nebo významného fénického archeologického naleziště.

Bílý písek v zálivu Orosei

La Caletta je malá vesnička, přesto má to štěstí, že má na svém území jednu z nejkrásnějších pláží na Sardinii. Písek je zde bílý a se zelenými borovicovými lesy. Nedaleko je další pláž Berchide a rybářská vesnice Santa Lucia