Odpočinek od rutiny

Jedná se o klasický koloběh života. Nejprve studujeme a poté si hledáme nějaké zaměstnání. Někdo studuje na vysoké škole, takže má poté lepší výstupní bod do života a do zaměstnání, ale takové štěstí nemusí mít každý, a proto jde již po střední škole do práce. Začátky nejsou nikdy snadné, a tak se musíme protloukat životem a najít si ten nejlépe ohodnocený způsob života.
lego postavičky

Jedná se ale o rutina, která se každý den 8 hodin v kuse opakuje, kdy chodíme do práce a zkoušíme se živit nejrůznějšími způsoby. Často se taky může stát, že nás naše práce nemusí úplně bavit. Tehdy nastává problém buď budeme práci vykonávat dál a ničit se tak po psychické, ale také fyzické stránce nebo prostě můžeme jít a změnit zaměstnání. Na dnešním trhu práce by to neměl být problém. Toho by si však měl všimnout náš zaměstnavatel, že nás práce nebaví. A pokud má o nás zájem měl by podniknout kroky na naše udržení.
relax s přáteli

Dobrý osvěžením a odreagováním od pracovní rutiny jsou právě společenské události. Nejlépe pak firemní s kolegy z práce. Takových akcí bývá plno, ať už to je návštěva kina nebo společný fotbal. Dnes se však rozmáhají naprosto jiné akce, které mají jednak pomoct vztahům na pracovišti, zvýšit efektivitu zaměstnanců, ale také vrátit případnou chuť do práce.

Jde především o Laser game a únikové hry. Obě jsou vytvořené pro týmy lidí. Nemusí však jít nutně pouze o zaměstnance, ale můžeme si takovou zábavu užít třeba s kamarády nebo s rodinou. Pokud máme rádi trošku více akce měli bychom rozhodně zvolit Laser game . Jak jsme jistě již z názvu vydedukovali jde právě o hru s lasery. Jednotliví hráči tak mají oblečené vesty se senzory, které zaznamenávají dotyk laseru. Pokud jsou hráči zasaženi odečítají se jim body z celkového skóre.

Úniková hra funguje na podobném principu, tedy pracujeme v týmu. Zde je úkolem dostat se v co nejkratším čase dostat ven, a to za pomocí nejrůznějších vodítek, která jsou umístěna v dané únikové místnosti.


Publikováno v Nezařazené