Partnerka chce víc – jak ji to dopřát?

Pánové, taky se vám už stalo, že jste se dostali do situace, kdy své partnerce co se týče peněz „nestíháte“? Bohužel, jsou i takové typy žen, které jsou o něco náročnější, než se vám zprvu zdálo. Pokud v tom lítáte až po uši a i přes její přístup k penězům ji milujete, pak se musíte naučit, jak ji dát to, po čem touží i jinak.
lidé u stánku
Pár triků, jak si pomoci:

·         Nekupujte hned na začátku drahé dary!Jestli svou milovanou na začátcích vztahu zahrnete krásnými a drahými dary, nastavíte si laťku hodně vysoko. Věřte, že tento standard se vám už nepodaří snížit. Na něco si zvykne a nečekejte, že později nebude chtít, ještě víc.

·         Neplaťte vše, co stojí peníze.Zdá se to jako nemožné, ale věřte, že to jde. Nemusíte okamžitě při každé příležitosti vytahovat z kapes peněženku. Někdy se držte zpátky a čekejte, jestli ji její iniciativa, nepřinutí si to koupit sama. Pokud to opravdu chce, bude ochotná za to utratit i vlastní peníze.
peněženka v kapse
·         Nevybírejte jenom ty nejluxusnější restaurace. Je pochopitelné, že ji chcete nejen ohromit, ale i naprosto uchvátit krásným, příjemným a luxusním prostředím v drahé restauraci. Zkuste ji taky ukázat kouzlo malých, útulných hospod, s kvalitním a dobrým jídlem, kterým určitě neodolá. Třeba pro ní pak bude večer o dost hodnotnější, než ve vznešenějším podniku.

·         Naučte ji skromnosti! Dát své partnerce nejvíc, co jen si její osobnost přeje, by chtěl každý muž. Bohužel ne všichni, jsou schopní takového „hrdinství“. Jestli máte vztah plnohodnotný a směruje do budoucna hodně daleko, promluvte si s partnerkou o vašich možnostech, které ji můžete nabídnout, výměnou za snížení jejích (někdy přehnaných) nároků. Pokud to ovšem nepochopí nevadí, běžte dál, vážit si vás může i jiná!
chudý muž
·         Druhé zaměstnání.Pokud vám ovšem žádná z výše uvedených možností nepřipadá v úvahu a máte partnerku, které za všem okolností stačit chcete, ale nedaří se vám to, budete si muset najít další práci. Přivydělat si dnes můžete už jakkoliv, a když „nemáte na výběr“ budete nuceni se k tomuto kroku odhodlat. Jestli vám za to náročnost vaší partnerky stojí, musíte zvážit sami.

Publikováno v Nezařazené