Zvětšit prostor se dá v jakémkoliv bytě

I malý byt může být větší, když se budete dostatečně snažit. Někdy ale pouhá lehká iniciativa nestačí, někdy to chce být trochu radikálnější.

Zvětšit prostor se dá v jakémkoliv bytě

Sehnat za normální peníz ještě donedávna standardní byt o třech pokojích je dnes nadlidský úkol. Alespoň tedy v případě, že nejste milionáři. Tento problém ale nezužuje pouze obyvatele našeho hlavního města, nýbrž v podstatě všechny Čechy, kteří si chtějí koupit v dnešní době vlastní bydlení. V podstatě dnes mají dvě možnosti. Buďto bydlet v podnájmu, což není žádná výhra, nebo si koupit něco menšího. Hodně lidí volí druhou možnost s tím, že se jim dříve nebo později podaří našetřit na něco většího. Do té doby se ale budou nuceni vtěsnat do malého obydlí. Nemusí to však být taková katastrofa, jak to může vypadat.

Ložnicová skříň

I malé prostory se dají šikovnými předělávkami alespoň trochu zvětšit. Základem je zredukovat bytové vybavení na minimum. Tím není řečeno, že vše, co není nezbytně nutné, bude muset na smetiště. To určitě ne. Ale je potřeba dobře vybírat. Když to zabírá až příliš místa, musí to pryč. To platí třeba i o nábytku, konkrétně o skříních. Ty totiž mohou mít jednoduše nahrazeny, a to za daleko modernější, a hlavně prostorově flexibilnější vestavěné skříně Sten-skrine.cz.

Koupit si tento druh nábytku může dnes v podstatě každý, kdo umí alespoň trochu šetřit. Jedná se sice o výrobek šitý na míru, ale to neznamená, že by byl finančně nedosažitelný. Právě naopak. Vzhledem k tomu, že stále větší skupina obyvatel bydlí v menších prostorách, je logické, že volí právě nábytek, který nepřekáží. Leží totiž z větší části ve stěnách. Kdo chce tedy ušetřit doma alespoň trochu místa, ten ví, jaký druh nábytku si má pořídit.

Otevřená skříň

Poptávka je opravdu vysoká, a tak není problém nechat si vyrobit vestavěnou skříň prakticky kdekoliv v republice. Více lidí si vybírá spíše větší dodavatele, jelikož nabízejí obvykle zajímavější ceny a zároveň i něco navíc. Tím něčím navíc je myšlena hlavně možnost nechat na zákazníkovi, jak bude konečným produkt vypadat. A to do puntíku. K tomu slouží vhodné designerské aplikace.